Çekmeli su sporlarını geniş bir kitleye sunmak veya su kayağı sporlarının güzelliğinden yaygın olarak yararlanmak bir tele park inşa etmek için yeterli bir nedendir. Ancak şüphesiz bir Sesitec tele parka yatırım yapmanın daha sağlam nedenleri vardır.

Her yıl artan şekilde Tam Boy Kablo ve Sistem 2.0 parkları halka açılmaktadır. Direk bir sonuç olarak su kayağı en hızlı büyüyen aksiyon sporlarından biri olmaya devam ediyor. Tele parklar, bu hızla büyüyen spordan çok zevk alan ve yeni müsabakalara katılan geniş bir seyirci kitlesi için su kayağını daha fazla erişilebilir yapmaktadır. Her yıl su kayağı parkları inşasına yatırım yapan çok insanın bulunmasının nedenlerinden biri bu yatırımdaki dönüşümün yüksekliğidir. Raporlar ROI’nun iki ila üç yıldan sonra elde edilebildiğini göstermektedir.


Tam Boy Kablo ile bir defada pek çok insana ve bir günde yüzlerce kişiye servis yapabilirsiniz. Tele park insanların takıldığı, dostluk kurulacak ve yarışma yapacak büyük bir yer olduğundan işyeriniz bir kullanıcı topluluğu ve sıkça gelinen lokaller oluşturacaktır. Böyle bir parkta katılacağınız maceralar dolayısı ile bir defalığına gelen ziyaretçiler ve turistler için de oldukça çekicidir.

Bir göl parkı, daha yüksek gelirler oluşturmak için bile ilave işlere yönelik mükemmel kaynak inşa eder. Bunların içerisinde restorantlar, pratik dükkanlar, ziyaretçi konaklaması ve etkinlikler bulunmaktadır. Tam Boy Kablolarımız çok küçük enerji ile işlemelerinden ve çevre dostu olmaları dolayısı ile oldukça kullanışlıdırlar. Bunun yanında az gürültü ve sıfır sera gaz salımları, kullanıcıların oluşturduğu sürekli oksijen katkısı ile su kalitesini artırmaktadır. En yüksek kalitede su kayağı parkı inşa etmenin yanında Sesitec aşağıdaki tüm kademelerde sizin yanınızda olacaktır:

  • İşyerinin seçimi ve geliştirilmesi
  • Suni göllerin oluşturulması
  • onay alma prosedürlerinde size desteğin verilmesi
  • işletme planları ve finansal hesaplamalara ait size bilgi ve girdinin verilmesi
  • İnşaat planlarınız konusunda danışmanlık
  • danışmanlık, teknik destek ve servis ile satış sonrası yanınızda bulunmak

gogreen