• Tam Boy Kabloyu nereye inşa edebilirim?
  İster mevcut bulunan biri isterse tuzlu suda bulunan suni bir göl olsun, suyun uygun bir parçası üzerine. Kablonun tasarımında mükemmel şekilde oluşturulmaları ve gölün ortasındaki bir ada ile birlikte dalga yansımasını azaltmaları dolayısı ile suni gölleri tavsiye ediyoruz. Su dalgalanma seviyeleri (3ft) bir metreyi geçmesi halinde, start alanına yönelik özel inşaatlara gerek olabilir.
 • Hangi boyda bir mülke ihtiyaç var?
  Bir Tam Boy Kablolu göl,bir hektardan (yaklaşık 3 akre) biraz daha fazla olan en azından 80 metre eninde ve 140 metre uzunluğunda (260 ft *560 ft) olmalıdır. Tüm proje için yaklaşık 5 ila 10 hektarlık (12 ila 25 akre) daha büyük bir mülkiyet aramak en iyisidir.
 • Gölün derinliği ne kadar olmalı?
  En azından 1 metre (3 ila 4 ft) olmalıdır. 10 metreden (30 ft) fazla su derinliklerinde özel inşaatlar gerekebilir.
 • Ne tip bir alana gerek vardır?
  Her bir eyalet, ilçe ve şehir farklı kurallara sahiptir. Tele parklar genellikle ticari, endüstriyel ve bazı tarımsal bölge alanlarında inşa edilebilir.
 • Kurulum ne zaman zaman alır?
  Tam Boy Kablonun kurulumu genellikle 3 ila 4 hafta alır. Ondan sonra, kablonun halka açılmasından bir başka 1 ila 2 hafta personelin eğitiminin planlanmasını tavsiye ediyoruz.
 • Tam Boy Kablonun kurulmasından önce neyi hazırlamam gerekiyor?
  Size verdiğimiz çizimlere göre beton kancalar (bazen H-Kirişlerle) inşa etmemiz gerekecektir. Operatör standımızı olduğu gibi start rampasını da kurabilmemiz için start alanı inşa edilmelidir. Bunun için 3-fazlı bir 400V’lik bir enerji hattına gerek vardır.
 • Tam Boy Kablonun kurulmasından önce neyi hazırlamam gerekiyor?
  Takımımızın kuleleri ve diğer malzemeleri hareket ettirmek için bir teleskopik forklifte ihtiyacı vardır. Vinç veya Helikopter (vincin boyu alana girişe bağlıdır).Yüzer dok(un ebatları verilecektir): Bir motorlu bota göldeki tüm noktalara erişim için ihtiyaç vardır. Yardımcıların oluşturduğu takımınız mümkün olduğu kadar bilgilenmeleri için tüm zaman boyunca bizimle birlikte olmalıdırlar.Sesitec gerekli olan tüm aletleri getirecektir ve günlük kullanım amaçlarınızı yönelik olarak genel olarak ihtiyaç duyulan aletleri orada bırakacağız.
 • Sesitec ne çeşit bir garanti teklifinde bulunuyor?
  Bizim Tam Boy Kablomuza, aşınma ve yıpranma parçalarının dışında her şey için 2 yıllık ürün garantisi veriyoruz.
 • Bir saat içerisinde şahsın harcama ortalaması nedir ve kaç kişi katılabilir?
  Ortalama 1 saatte maksimum 60 iştirakçi yer alırken kişi başına ortalama 27 ila 30€’dur (30 ila 33$).