- Yeni ve eşsiz bir sevk sistemi geliştirdik: Tekli motor sadece alt koşu kablosunu sevketmektedir. Gürültü ve titremelerdeki azalma dolayısı ile artık bir dişli kutusuna gerek yoktur. Direk tahriğin anlamı daha fazla güven, daha az bakım ve daha az maliyet demektir. Mevcut patent …

– Sesitec’in ilerleyen kablosu bizim Tam Boy Kablolarımız için özellikle geliştirilmiştir. Amaca yönelik yapılan koşu kablosu artık greslenecek bir kabloya gerek olmaması dolayısı ile bakım gereksinimini azaltmaktadır. Bu da aynı zamanda daha temiz bir kablo çalışmasının yapılmasına imkan tanır. Rakiplerimizin aksine, ilerleyen kablonun uzaması dört haftalık sabit bir gerilmeden sonra biter. Ve son olarak, testlerimiz ve müşteri raporlarımız bu kablonun ömrünün piyasadaki diğer koşu kablolarından daha uzun olduğunu tespit etmiştir.

– Her bir taşıyıcının pozisyonunu sistemin hassas bir şekilde hesaplamasına imkan tanıyan en en gelişmiş sensör teknolojisine sahibiz. Bu teknoloji yakalama çatalı, yükseltici ve kartuj/ şarjör gibi tüm elemanların güvenli bir etkileşimini sağlamaktadır.

– Motor çerçevesinin yeni tasarımı motor kulesini yaklaşık olarak 770lbs daha hafif ve aynı zamanda da daha emniyetli kılmaktadır.

– Daha fazla güvenilir direk tahrikli kaldırıcı sistemlerini, daha uzun ömür süresini ve binici yolunda halatları daha hızlı bir şekilde taşıyacak su üstü güvenliğini sunan tek imalatçıyız.

– Daha hafif yön değiştirme kasnakları, alüminyum taşıyıcı kelepçeleri, taşıyıcılarda sessiz kauçuk burçlar, daha emniyetli/kolay ayarlama yapma amaçlı kaldırma kablolarındaki oval halkalar ve montaj gibi pek çok ayrıntı bizim Tam Boy Kablomuzun en yüksek teknik performansı teklif etmesini açıklamaktadır.TBK