Sesitech’in Tam Boy Kabloları piyasada bulunanların en iyisidir. Her yıl niçin daha fazlasını inşa ettiğimizin nedenlerini bulunuz.

– Sesitech çalışanları zor işin karşılığını veren şirketin dürüst iş etiğinin ve inançlarının tamamını sergilemeleri için tek tek seçilmişler.En becerikli ve deneyimli işçiler, yenilikçi mühendisler ve dünyanın en iyi göl kayakçıları takımı ile çalışmamızın nedeni budur.

– İşyerindeki montajın mümkün olduğu kadar düzgün şekilde yapılacağını temin ediyoruz. Tam Boy Kablonun yerleştirilmesi için çok miktarda bilgi, deneyim ve beceri gerekiyor. Bunu sağlamak için çok çalıştık ve yaptığımız 40’tan fazla FSC montajı saymak için geriye bakabiliriz. Şu ana kadar parkları helikopterle tesis etmiş bulunan tek şirketiz.

– En büyük ilgi çekici taraflarımızdan biri müşterilerimize muhtemel en iyi servisi sunmamızdır. Rakipler tarafından inşa edilen 50’den fazla parka destek almak için Sesitec’e müracaat edilmesinin sürpriz olmamasından bunu söylüyoruz. Onların 30’unun tekrar yapılması istendi.

– Sesitec’in sahibi ve CEO’su 15 yıldan fazla bir süredir kendine ait parkları yönetmektedir. Bunun anlamı, böylesine büyük ve zorlu bir işi gerçekleştirmek için neyin gerektiği konusunda fiili olarak bilgiye sahip tek kablo imalatçısı olmamızdır. Projenizden de daha iyisini yapabileceğimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.